logotop
home /  alfa romeo history  /  spider history  /  photogalery  /  other   /  Alfa Romeo klub jižní čechy
osa


Tyto dvě úpravy bylo nutné spojit v jednu aby vše pasovalo a vypadalo perfektně. Nejprve bylo nutné demontovat původní díly, pak přišla montáž nového nárazníku, ten jsem zakoupil na webu spoilercentrum.cz, dodávka a hlavně kvalita nárazníku byla perfektní. Bylo nutné upravit stávající výstuhu starého nárazníku a v pasovat ji do nového, tím se nám povedlo připevnit nárazník na původní uchycení.

Potom již mohlo přijít demontáž stávajícího výfuku, ten již byl v hrozném stavu a tak bylo na čase jej vyměnit. když nový výfuk tak DUPLEX.. tak jsem vybral vhodné koncovky.. výber byl dlouhý a rozhodování těžké.. kulaté, oválné, hranaté, dvojité, jednoduché.. po složitém váhání a zkoušení papírových výstřižků do otvorů v nárazníku jsem vybral dvojité hranaté.. nějak mi opticky zapadly k autu.. nejspíš tím že zadní světla jsou také hranatá..
pak už jen přišlo zkoušení, řezání a svařování.. ... a nakonec je z toho výtečný výfuk..

Tímto bych chtěl poděkovat za odvedenou práci Mírovi Kocourkovi z AIR ŠUMAVA s.r.o. za perfektní práci při výrobě a montáži.. ačkoliv na začátku byl trochu skeptický a nevěřil že se to povede, nakonec i sám byl překvapen jak výborně to dopadlo.. (takže příště nás čekají Lambo dveře.. )

Nakonec zbýval jen lak a tahokov jako výplň volného prostoru.. Perfektní lakování provedl Radek Pechouš z Autolakovny K-P.

...konec již zbýval na mě vyříznout a namontovat tahokov a kompletní nárazník vrátit zpět na auto.. výsledek je dle mých představ.. prostě super.. a ten zvuk!!! 
chiptunning
cara
Copyright © 2007, all rights on this pictures, photos reserved.
Unauthorized copying and publishing prohibited
design by abs'art.cz

motor
prahy
car audio
osvětlení přístrojů
interiér
kola
zadní nárazník
výfuky
centrál
diagnostika
nákup vozu